Latvija
Jūsu valsts:
Iebraucēju apdrošināšana
Līdz iebraucēju apdrošināšanas polisei Jūs šķir 3 soļi
1. Polises cenas aprēķins
2. Pasūtījuma noformēšana
3. Iegāde

Ceļojumu apdrošināšana iebraucējiem LR

Piedāvājam īpašas ceļojumu apdrošināšanas programmas, veselības apdrošināšanas polises iesniegšanai Pilsonības un Migrācijas Lietu pārvaldē, pieprasot īstermiņa vīzu vai ilgtermiņa vīzu (termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļauju) Latvijas Republikas teritorijā. Ātri, ērti un vienkārši!

Ceļojumu apdrošināšanas polise personām, kuras iebrauc Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē

Apdrošināšana bez vecuma ierobežojuma, atbalsts un profesionālas konsultācijas, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, pēc nepieciešamības var tikt ietverts amatieru sports, profesionālais sports, paaugstināta riska sporta aktivitātes vai fizisks darbs un grupu atlaides - tās ir tikai dažas no priekšrocībām, kuras piedāvā Baltijas Apdrošināšanas Nams ceļojumu apdrošināšanas polise personām, kuras iebrauc Latvijas Republikā,Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē.
Lai iegūtu īstermiņa vīzu (C kategorijas vīza), kas ļauj uzturēties Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē uz noteiktu laiku vai termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļauju (D kategorijas vīza), kas ļauj uzturēties Latvijas Republikā pastāvīgi, ir nepieciešams iegādāties veselības apdrošināšanas polisi, ja to paredz LR MK noteikumi Nr.591 „Ārzemnieku veselības apdrošināšanas noteikumi” 28.07.2008.

OCTA & KASKO apdrošināšana OCTA OCTA Kalkulators http://www.ban.lv E-Octa apdrošināšanas kalkulators