Latvija
Jūsu valsts:
KASKO

Kāpēc nepieciešama KASKO apdrošināšana?

KASKO apdrošināšana atlīdzinās neplānotus zaudējumus, kas būs radušies ceļu satiksmes negadījumā, ugunsgrēkā, sadursmē ar meža un/vai mājdzīvnieku, nobraukšana no brauktuves ceļa, krītošu priekšmetu, zibens spēriena, vētras, krusas, sniega un plūdu rezultātā, zādzības, laupīšanas, trešo personu prettiesiskas rīcības gadījumā, tiks segti dzīvnieku nodarītie bojājumi un priekšējā vējstikla bojājumi, kā arī bez papildus samaksas nodrošināsim 24h autopalīdzības pakalpojumus uz ceļa Latvijā un Eiropas Savienības teritorijā, nelaimes gadījumu apdrošināšanu autovadītājam un diviem pasažieriem, ja apdrošinātais transportlīdzeklis iekļūs ceļu satiksmes negadījumā, stacionāri iebūvētu papildaprīkojumu, stiklu marķēšanu, speciālo apdrošināšanu, ja auto būs sabojāts automazgātuvē, autoservisā vai evakuācijas laikā, jaunvērtības apdrošināšanu, ja klients vēlas, lai, piemēram, zādzības gadījumā tiktu izmaksāta atlīdzība jaunas automašīnas vērtībā, un nodrošinām remontu dīlera servisā auto līdz 3 gadiem.


Kāda ir KASKO polises darbības teritorija?

Klienta ērtībām un drošībai piedāvājam:

  • Teritorija Eiropa – polise darbosies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Albānijā, Austrijā, Andorā, Beļģijā, Bosnijā un Hercogovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Kiprā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maķedonijā, Maltā, Monako, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā un Melnkalnē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā un Zviedrijā;
  • Teritorija Lielbritānija, Īrija un NVS valstis - Ukraina, Baltkrievija, Moldovas un Krievijas Eiropas daļa līdz 55* austrumu garuma meridiānai.


Vai ir iespējams auto apdrošināt bez paša riska?

Piedāvājam Jums apdrošināt savu auto bez pašriska, ja Jūsu B-M klase ir 8 un lielāka.

Piedāvājam LVL 0 pašrisku ne tikai gadījumos, kad Jūsu auto būs sabojāts, bet arī nozagts vai pilnīga gājis bojā, un to nav iespējams saremontēt.

Paša risks Jums nebūs jāmaksā. Mēs saremontēsim Jūsu auto par brīvu! Pasargājiet sevi no liekiem izdevumiem!OCTA & KASKO apdrošināšana OCTA OCTA Kalkulators http://www.ban.lv E-Octa apdrošināšanas kalkulators