Latvija
Jūsu valsts:
Ceļojumu apdrošināšana
Līdz ceļojumu polisei Jūs šķir 3 soļi
1. Polises cenas aprēķins
2. Pasūtījuma noformēšana
3. Iegāde

Kāpēc nepieciešama ceļojumu apdrošināšana?

Internetā iegādāta ceļojumu apdrošināšanas polise ir labākais veids, kā sevi pasargāt no neplānotiem izdevumiem pēkšņas saslimšanas gadījumā, notiekot nelaimes gadījumam, nozaudējot bagāžu, atceļot vai aizkavējoties lidojumam un citos gadījumos. Iegādājoties Baltijas Apdrošināšanas Nama ceļojumu apdrošināšanu internetā, Jums nebūs jātērē sava nauda, jo apdrošināšanas polise darbojas kā skaidra nauda.


Biežāk uzdotie jautājumi:

Kas ir ceļojumu apdrošināšana internetā?
Ceļojumu apdrošināšana ir internetā nopērkams apdrošināšanas veids, kas sedz ārzemju ceļojuma laikā radušos zaudējumus, kuri ir saistīti ar medicīniskās palīdzības sniegšanu, nelaimes gadījumiem, bagāžas aizkavēšanos, bojāšanu vai nozaudēšanu.


Kādus riskus sedz ceļojumu apdrošināšanas internetā polise?
Vienkāršākā – Pamata ceļojumu apdrošināšanas polise sedz izdevumus medicīniskās palīdzības saņemšanai, kā arī kompensē medicīniskā transporta izmantošanu. Atkarībā no ceļojuma galamērķa un paredzamajām izklaidēm, ceļojumu apdrošināšana internetā ir papildināma ar virkni piedāvātajiem papildu pakalpojumiem – nelaimes gadījumu apdrošināšanu, ceļojumu pārtraukšanas vai atcelšanas apdrošināšanu, privātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kā arī juridiskās palīdzības apdrošināšanu.


Kas ietekmē internetā pirktas ceļojumu apdrošināšanas polises cenu?
Ceļojumu apdrošināšanas cena internetā jeb apdrošināšanas prēmijas lielums ir atkarīgs no izvēlētās apdrošināšanas programmas, ceļojuma galamērķa, paredzamās atpūtas rakstura, kā arī apdrošinājuma summas. Iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu internetā grupu ceļojumiem vai bērniem, tiek piemērotas atlaides.


Kur iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi visizdevīgāk?
Visizdevīgāk pirkt ceļojumu apdrošināšanu ir internetā, portālā polise.ban.lv. Tas ir paveicams ātri un ērti – tikai dažu minūšu laikā jebkurā diennakts laikā gan darbadienā, gan brīvdienā. Lai nopirktu ceļojumu apdrošināšanu internetā, nepieciešams ievadīt ceļotāju skaitu un vecumu, plānotā ceļojuma laiku un atpūtas raksturu, kā arī izvēlēties piemērotāko ceļojumu apdrošināšanas programmu. Pēc polises cenas aprēķina, nepieciešams ievadīt ziņas par apdrošinātajām personām, izvēlēties ērtāko apmaksas veidu, un ceļojumu apdrošināšana internetā būs gatava.


Kā var norēķināties par ceļojumu apdrošināšanas polises iegādi internetā?
Par ceļojumu apdrošināšanas polisi internetā var norēķināties, izmantojot VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, American Express kredītkarti vai debetkarti. Pieejami norēķini ar pārskaitījumu, izmantojot kādu no populārākajām interneta bankām – Nordea internetbanku, SEB Ibanku, Citadele internetbanku vai arī Swedbankas Bank Link sistēmu. Ceļojumu apdrošināšana internetā stāsies spēkā nekavējoties apmaksas brīdī vai arī citā Jūsu norādītājā datumā. Ceļojumu apdrošināšanas polises piegāde tiek veikta nekavējoties apmaksas brīdī. Jūs to saņemsiet savā e-pastā kopā ar rēķinu. Ceļojumu apdrošināšanas polisi iespējams lejupielādēt uzreiz pēc apmaksas veikšanas.


Kā rīkoties, ja ceļojuma laikā noticis negadījums?
Lai saņemtu ceļojumu apdrošināšanas atlīdzību par internetā iegādātu ceļojumu aprosināšanas polisi, notiekot nelaimes gadījumam, nekavējoties – tiklīdz tas iespējams, bet ne vēlāk kā 24 stundu laikā, jāsaņem nepieciešamā medicīniskā palīdzība. Gada laikā pēc negadījuma jāvēršas Baltijas Apdrošināšanas Namā, kur jāaizpilda atlīdzības pieteikuma veidlapa. Tai jāpievieno visi iespējamie negadījumu pamatojošie dokumenti – izraksts no slimnieka medicīnas kartes, darba nespējas lapas kopija, invaliditātes izziņa un citi dokumenti.